Hakkari valiliği


Hakkari ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Hakkari Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Hakkari Valiliği resmi internet sitesinde, Hakkari valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Hakkari İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Hakkari ili hakkında genel bilgiler, Hakkari geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Hakkari’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Hakkari iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Hakkari Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Hakkari’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Hakkari’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Hakkari Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Hakkari.gov.tr

Hakkari valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Hakkari.gov.tr