Hatay valiliği


Hatay ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Hatay Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Hatay Valiliği resmi internet sitesinde, Hatay valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Hatay İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Hatay ili hakkında genel bilgiler, Hatay geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Hatay’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Hatay iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Hatay Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Hatay’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Hatay’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Hatay Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Hatay.gov.tr

Hatay valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Hatay.gov.tr