ığdır valiliği


ığdır ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi ığdır Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
ığdır Valiliği resmi internet sitesinde, ığdır valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, ığdır İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. ığdır ili hakkında genel bilgiler, ığdır geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, ığdır’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. ığdır iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

ığdır Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, ığdır’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, ığdır’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. ığdır Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.igdir.gov.tr

ığdır valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.igdir.gov.tr