ısparta valiliği


ısparta ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi ısparta Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
ısparta Valiliği resmi internet sitesinde, ısparta valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, ısparta İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. ısparta ili hakkında genel bilgiler, ısparta geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, ısparta’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. ısparta iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

ısparta Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, ısparta’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, ısparta’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. ısparta Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.isparta.gov.tr

ısparta valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.isparta.gov.tr