istanbul valiliği


istanbul ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi istanbul Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
istanbul Valiliği resmi internet sitesinde, istanbul valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, istanbul İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. istanbul ili hakkında genel bilgiler, istanbul geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, istanbul’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. istanbul iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

istanbul Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, istanbul’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, istanbul’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. istanbul Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.istanbul.gov.tr

istanbul valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.istanbul.gov.tr