izmir valiliği


izmir ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi izmir Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
izmir Valiliği resmi internet sitesinde, izmir valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, izmir İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. izmir ili hakkında genel bilgiler, izmir geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, izmir’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. izmir iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

izmir Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, izmir’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, izmir’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. izmir Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.izmir.gov.tr

izmir valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.izmir.gov.tr