Kahramanmaraş valiliği


Kahramanmaraş ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kahramanmaraş Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kahramanmaraş Valiliği resmi internet sitesinde, Kahramanmaraş valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kahramanmaraş İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kahramanmaraş ili hakkında genel bilgiler, Kahramanmaraş geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kahramanmaraş’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kahramanmaraş iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kahramanmaraş Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kahramanmaraş’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kahramanmaraş’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kahramanmaraş Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kahramanmaras.gov.tr

Kahramanmaraş valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kahramanmaras.gov.tr