Kamu ihale Kurumu


Kamu İhale Kurumu İhaleleri, Kamu İhale Kurumu Görevleri, Kamu İhale Kurumu Mevzuatı, Kamu İhale Kurumu iletişim bilgileri, Kamu Satınalma Platformu, Kamu İhale Kurumu Bilgi Edinme, Elektronik Kamu İhale Bülteni gibi birçok konuda bilgiye sayfamızdan ulaşabilirisniz.
Kamu İhale Mevzuatı, elektronik ortamda ilgililerin mevzuata kolay ve hızlı bir biçimde erişmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Kamu İhale Kurumu hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz:
http://www.ihale.gov.tr

Elektronik Kamu İhale Bülteni ( EKİB ) Nedir?
4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamında yapılan, yaklaşık maliyeti belirli bir tutarın üstünde olan kamu alımlarına ilişkin ihale ilanlarının Kamu İhale Bülteninde yayınlanması Kanunen zorunludur. Elektronik Kamu İhale Bülteni, söz konusu kamu alımlarına ilişkin ihale ilanlarını içeren ,internet üzerinden kayıtlı kullanıcılara ulaştıran kamu ihale ilanları dağıtım servisidir. 2007 Yılından itibaren Kamu İhale Bülteni Basılı Olarak dağıtılmamaktadır.

Kamu Satınalma Platformu İşlemleri
İhale işlemleri ile ilgili tüm işlemlerinizi ( İhale kayıt numarası alma, ilan hazırlama, teyit onayı alma, ihale bilgi formu gönderme)aşağıdaki linkten yapabilrsiniz.
https://www.ihale.gov.tr/ssl/ksp/

Elektronik Kamu İhale Platformuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.
https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/Default.aspx

Kamu İhale Kurumu Telefon Numarası Ve Adresi
Telefon (Santral) : 0 312 218 45 00 (pbx)
Adres :
Kamu İhale Kurumu
Mevlana Bulvarı ( Konya Yolu ) No:186
06520 Balgat / ANKARA

>>Kamu İhale Kurumu Randevu Almak İçin Tıklayınız <<