Karabük valiliği


Karabük ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Karabük Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Karabük Valiliği resmi internet sitesinde, Karabük valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Karabük İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Karabük ili hakkında genel bilgiler, Karabük geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Karabük’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Karabük iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Karabük Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Karabük’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Karabük’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Karabük Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Karabuk.gov.tr

Karabük valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Karabuk.gov.tr