Karaman valiliği


Karaman ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Karaman Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Karaman Valiliği resmi internet sitesinde, Karaman valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Karaman İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Karaman ili hakkında genel bilgiler, Karaman geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Karaman’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Karaman iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Karaman Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Karaman’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Karaman’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Karaman Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Karaman.gov.tr

Karaman valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Karaman.gov.tr