Kars valiliği


Kars ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kars Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kars Valiliği resmi internet sitesinde, Kars valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kars İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kars ili hakkında genel bilgiler, Kars geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kars’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kars iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kars Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kars’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kars’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kars Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kars.gov.tr

Kars valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kars.gov.tr