Kastamonu valiliği


Kastamonu ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kastamonu Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kastamonu Valiliği resmi internet sitesinde, Kastamonu valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kastamonu İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kastamonu ili hakkında genel bilgiler, Kastamonu geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kastamonu’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kastamonu iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kastamonu Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kastamonu’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kastamonu’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kastamonu Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kastamonu.gov.tr

Kastamonu valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kastamonu.gov.tr