Kayseri valiliği


Kayseri ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kayseri Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kayseri Valiliği resmi internet sitesinde, Kayseri valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kayseri İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kayseri ili hakkında genel bilgiler, Kayseri geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kayseri’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kayseri iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kayseri Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kayseri’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kayseri’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kayseri Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kayseri.gov.tr

Kayseri valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kayseri.gov.tr