Kilis valiliği

Kilis ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kilis Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kilis Valiliği resmi internet sitesinde, Kilis valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kilis İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kilis ili hakkında genel bilgiler, Kilis geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kilis’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kilis iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kilis Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kilis’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kilis’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kilis Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kilis.gov.tr

Kilis valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kilis.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir