Kırıkkale valiliği


Kırıkkale ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kırıkkale Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kırıkkale Valiliği resmi internet sitesinde, Kırıkkale valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kırıkkale İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kırıkkale ili hakkında genel bilgiler, Kırıkkale geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kırıkkale’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kırıkkale iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kırıkkale Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kırıkkale’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kırıkkale’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kırıkkale Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kirikkale.gov.tr

Kırıkkale valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kirikkale.gov.tr