Kırklareli valiliği


Kırklareli ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kırklareli Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kırklareli Valiliği resmi internet sitesinde, Kırklareli valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kırklareli İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kırklareli ili hakkında genel bilgiler, Kırklareli geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kırklareli’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kırklareli iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kırklareli Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kırklareli’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kırklareli’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kırklareli Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kirklareli.gov.tr

Kırklareli valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kirklareli.gov.tr