Kırşehir valiliği


Kırşehir ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kırşehir Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kırşehir Valiliği resmi internet sitesinde, Kırşehir valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kırşehir İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kırşehir ili hakkında genel bilgiler, Kırşehir geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kırşehir’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kırşehir iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kırşehir Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kırşehir’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kırşehir’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kırşehir Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kirsehir.gov.tr

Kırşehir valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kirsehir.gov.tr