Kocaeli valiliği


Kocaeli ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kocaeli Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kocaeli Valiliği resmi internet sitesinde, Kocaeli valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kocaeli İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kocaeli ili hakkında genel bilgiler, Kocaeli geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kocaeli’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kocaeli iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kocaeli Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kocaeli’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kocaeli’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kocaeli Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kocaeli.gov.tr

Kocaeli valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kocaeli.gov.tr