Kolay SSK Sorgulama


EN Kolay SSK Sorgulama , En Basit SSK Sorgulama, En Hızlı SSK Sorgulama, En Yeni SSK Sorgulama, Kolay Sigorta Sorgulama, Şifresiz SSK Sorgulama, Kolay SSK Gün Sorgulama, Kolay SSK Sorgulama Yöntemi Yöntemleri, SSK Sorgulamanın en kolay yolu vb. bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

SSK hizmet dökümü alma veya başka bir ifadeyle SSK prim sorgulama  sadece e-devlet şifresi ile yapılabiliniyordu. Vatandaşların zorlanması ve daha basit sigorta sorgulaması yapabilmesi ve döküm alabilmesi için Sosyal Güvenlik Kurumu e-devlet uygulaması öncesindeki gibi kendi resmi internet sitesi üzerinden  sorgulama yapılmasına imkan verdi. Bu uygulamayla artık e-devlet şifresine gerek kalmadan Kimlik bilgileri ile sorgulama yapılabilmekte. Yeni sistemde SSK sorgulamasının nasıl yapılacağının anlatımını aşağıda bulabilirsiniz.

YENİ SİSTEMDE SSK SORGULAMASI YAPIMI:

  • İlk olarak SGK nın sorgulama sayfasına giriniz  Tıklayın >> https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ <<
  • Açılacak sayfadaki T.C Kimlik No, Nüfus İl, Cilt No, Doğum Yılı alanlarını kimlik bilgilerinize göre doğru şekilde doldurunuz.
  • Son olarak Güvenlik Kodu bölümüne siyah bölümde yazan rakam ve harfleri küçük büyük harfe dikkat ederek yazınız. ve SORGULA butonunu tıklayın.