Konya valiliği


Konya ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Konya Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Konya Valiliği resmi internet sitesinde, Konya valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Konya İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Konya ili hakkında genel bilgiler, Konya geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Konya’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Konya iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Konya Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Konya’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Konya’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Konya Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Konya.gov.tr

Konya valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Konya.gov.tr