Kütahya valiliği


Kütahya ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Kütahya Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Kütahya Valiliği resmi internet sitesinde, Kütahya valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Kütahya İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Kütahya ili hakkında genel bilgiler, Kütahya geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Kütahya’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Kütahya iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Kütahya Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Kütahya’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Kütahya’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Kütahya Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Kutahya.gov.tr

Kütahya valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Kutahya.gov.tr