Lada Yeni Modeller


Rus Otomobil markası Lada dünya otomobil piyasasında daha büyük bir yere sahip olmak için büyük yenileme harekatı başlattı. Uzun yıllar boyunca aynı tasarım ve donanımla sunduğu modellere, günümüz tasarım ve teknolojisine uygun yeni modeller ekledi. Son dönemlerde otomotiv dünyasında yeni segmentler ve yeni tasarımlar gittikçe daha yoğun talep edilir hale geldi Lada da bu talep doğrultusunda tüketicilerin karşısına yeni modellerle çıktı. Yeni modellerle ilgili ilk izlenimler oldukça olumlu. Özellikle tasarımın yanında uygun fiyat ve performans sunması en çok tercih sebepleri.

İşte 2016 da Türkiye yollarında da görebileceğimiz Lada Vesta.

lada vestaLada Vesta 25.000 TL gibi bir başlangıç fiyatından ülkemizde satışa çıkması bekleniyor. Ülkemizde Lada marka araçlar uzun yıllardan beri yaygın olarak kullanılıyor. Piyasada yer edinmiş ve hemen her yerde yedek parçası bulunan 2. eli güçlü bir marka. Bu nedenlerden dolayı daha piyasaya çıkmadan internette Lada Vesta ikinci el ilanları ençok arananlar arasına girmeyi başardı.

 

Lada nın diğer bir modeli de Lada Vesta Xray. Crossover segmentine de el atan Lada 3 kapılı ve 5 kapılı olarak iki ayrı seçeneği bulunan yeni aracıyla gençlerin kalbini çalmayı hedefliyor.
Lada-Vesta-Xray