Malatya valiliği


Malatya ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Malatya Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Malatya Valiliği resmi internet sitesinde, Malatya valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Malatya İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Malatya ili hakkında genel bilgiler, Malatya geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Malatya’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Malatya iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Malatya Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Malatya’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Malatya’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Malatya Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Malatya.gov.tr

Malatya valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Malatya.gov.tr