Manga eurovision şarkısı


55. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Manga grubu, Türkiye’yi “We Could Be The Same (Aynı Olabiliriz)” adlı İngilizce şarkıyla temsil edecek. Yarışma, 25-29 Mayıs tarihlerinde Norveç’in başkenti Oslo’da gerçekleştirilecek.

“Aynı olabiliriz” temasıyla yola çıkılarak hazırlanan şarkı, küresel mesajlar içermeyi hedefliyor.

Saat 18.30’da Türkiye’nin 2010 Eurovision Şarkısı, canlı yayında TRT-1 ekranlarından ilk kez yayınlandı.

Manganın eurovision yarışması için hazırlamış olduğu şarkı, sözleri, videosu ve daha fazlası bu sayfada. 2010 yılı eurovision şarkımızı dinleyin videosunu izleyin mp3 ünü indirin.
Bu yıl Oslo’da yapılacak olan Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Manga Grubu’nun temsil etmesi bekleniyor.

Türkiye’yi bu yıl Norveç’in başkenti Oslo’da düzenlenecek Eurovision’da temsil edecek grubun Manga olduğu iddia ediliyor. Eurovision’la ilgili ince eleyip sık dokuyan TRT yetklilerinin, Emre Aydın, Şebnem Ferrah ve Manga arasındaki seçimlerinde Manga’nın ön plana çıktığı ancak grupla sözleşme imzalanmadığı için açıklama yapmadıkları öğrenildi.

Bildiğimiz gibi tüm gençlerin severek ve keyif alarak dinlediği manga grubu 2010 eurovisionda türkiyeyi temsil edecek bizlere gelen son bilgi eurovision hakkında henüz bu kadar hangi şarkının aday olacağı henüz belli olmaması ile beraber manga grubunun bu yılki performansı bakalım nasıl olacak doğrusu şarkının adı ve nasıl bir şarkı olacak belli olmamasına rağmen heyecanlar gerçekten doruk safhada manga bu işi norveçte bitirebilirmii evet bitirebilir ama dediğim gibi henüz şarkısı belli değil o zaman buna karar verilse bence daha iyi olacak şimdiden dedikodular fukur fukur kaynamaya başladı bile ama ben manganın bu işin üstesinden gelebilceklerini düşünüyorum