Manisa valiliği


Manisa ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Manisa Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Manisa Valiliği resmi internet sitesinde, Manisa valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Manisa İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Manisa ili hakkında genel bilgiler, Manisa geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Manisa’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Manisa iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Manisa Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Manisa’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Manisa’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Manisa Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Manisa.gov.tr

Manisa valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Manisa.gov.tr