Mardin valiliği

Mardin ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Mardin Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Mardin Valiliği resmi internet sitesinde, Mardin valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Mardin İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Mardin ili hakkında genel bilgiler, Mardin geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Mardin’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Mardin iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Mardin Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Mardin’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Mardin’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Mardin Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Mardin.gov.tr

Mardin valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Mardin.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir