Mersin valiliği

Mersin ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Mersin Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Mersin Valiliği resmi internet sitesinde, Mersin valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Mersin İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Mersin ili hakkında genel bilgiler, Mersin geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Mersin’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Mersin iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Mersin Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Mersin’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Mersin’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Mersin Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Mersin.gov.tr

Mersin valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Mersin.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir