MoviStarPlanet.com.tr


MOVİSTARPLANET.COM.TR , movistarplanet oyunu, movistarplanet sitesi, movistarplanet nasıl oynanır, movistarplanet  üyelik, movistarplanet  bedava oyna sayfanın konularıdır.
Dünyaca ünlü oyunlardan biriside movistarplanet. Oyunu ülkemizde daha popüler hale getirmek için artık Türkçe olarak oynanabilmekte. Oyunda birçok bölüm var. Kendi yıldız adayını seçiyorsun ve oynadıkça onu daha popüler hale getiriyorsun. Zamanla puan kazandıkça dünyaca tanınmış bir yıldız oyuncuya sahip oluyorsun. Karakterinle dilersen chat yapmanda mümkün.  Oyunda kazanılan puana Star Coins deniliyor. Sanal para olarak bu Star Coinslerle karakterinizi mükemmelleştiriyorsunuz. Oyunda filmler oluşturabiliyorsun. Başka kullanıcılar yayımladığın Filmleri seyrettiğinde, başkalarının Filmlerini seyredip oyladığında ve sohbet odalarında oyun oynadığında StarCoins kazanıyorsun. Diğer kullanıcılar yayımlanan Filmlerini izlediğinde veya sana İmza verdiğinde Ün kazanırsın. MovieStar’ın seviye 0’da başlar ve Ün kazanınca seviye atlarsın. Yeni seviyeler, daha yüksek seviyelerdeki MovieStar’lar için ayrılan yeni animasyonlara ve sohbet odalarına erişim sağlar. Sanal paralarınızı, giysi, kostüm, animasyon, Film arka planı, Film müzikleri, dekorları ve MovieStar’ının sanal evine eşya almak için mağazalarda kullanılabilirsiniz.

MoviStarPlanete nasıl üye olunur:

İlk olarak siteye girmek için tıklayın>>http://www.moviestarplanet.com.tr/

İlk olarak, MovieStarPlanet ana sayfasındaki Yeni Kullanıcı düğmesine tıklayarak kendi MovieStar’ını yaratırsın. Bu işlem tamamlandığında, gelecekte MovieStarPlanet’te oturum açmak için kullanabileceğin bir hesabın olur.

Hesap oluşturmak ücretsizdir ve herkes tarafından gerçekleştirilebilir.

MoviStarPlanette nasıl film çekilir:

Yeni Filme Başlarken

Yeni Filmler, “Yaratıcılık” alanındaki “Yeni Film” işaretine tıklanarak oluşturulur.

Film oluşturmanın ilk adımı, filmde yer alması için en fazla 6 MovieStar seçmektir. Kendi MovieStar’ını, arkadaşlarının MovieStar’larını ve birkaç figüran seçebilirsin. Seçtiğin MovieStar’lar ekranda sıralanır, bu arada MovieStar’ların giysilerini değiştirebilirsin. Kıyafet seçimlerini, her bir MovieStar’ın sahip olduğu giysiler arasından yapabilirsin.

Film içeriğinin oluşturulması

MovieStar’ları seçmeyi bitirdiğinde Film Stüdyosu görüntülenir. Burada sahneleri yönetir, replikleri girer ve animasyonları seçersin.

Lütfen alt kısımdaki zaman çizelgesi çubuğuna dikkat et. Zaman çizelgesi çubuğu, her sahnede zamanı seçmek ve ilerlemesini sağlamak üzere kullanılır, böylece her MovieStar’ın farklı zamanlarda nerede olması ve ne yapması gerektiği kolayca belirlenebilir.

Filmin Tamamlanması

Film bittiğinde, “Arkadaşlarına gönder” düğmesini kullanarak Filmi yayımlamayı seçebilirsin.

Lütfen yayımlandıktan sonra Filmi değiştiremeyeceğini unutma.

Lütfen, yayımlanmadan önce kimsenin Filmi seyredemeyeceğini ve dolayısıyla film yayımlanana kadar Film için Ün ve StarCoins kazanamayacağını unutma.

MoviStarPlanette Arkadaş Ekleme

Yeni arkadaşlar edinmek için, ana menüdeki “arkadaşlar” düğmesinden erişilen “arkadaşlar” alanında kullanıcı adıyla arama yapabilirsin.

Arkadaşların MovieStarPlanet’te aktif olduğunda, arkadaşlarının aktiviteleri, ekranın altındaki Arkadaşların Aktiviteleri çubuğunda belirir. Ayrıca buradan arkadaşlarınla sohbet edebilirsin.

“Ne yapıyorsun” alanı

“Ne yapıyorsun alanı”, MovieStarPlanet içinde ekranın sol tarafında bulunur. Buraya, o anda ne yaptığını veya ne düşündüğünü yazabilirsin. “Gönder” seçeneğine tıkladığında, tüm arkadaşların bu mesajı görür. Ayrıca mesajı gönderirken mesajını veya duygularını göstermeye yardımcı olması için MovieStar’ının bir animasyon yapmasını ve yüz ifadesi takınmasını sağlayabilirsin.

Sohbet Odaları ve Oyunlar

Sohbet alanında bir dizi sohbet odası bulunur. Sohbetin yanı sıra, kullanıcıların StarCoins ve Ün kazanmak için oynayabileceği oyunlar ve testler sunan “Oyunlar” alanı vardır.

Mağazalar

“Alışveriş” alanında yeni giysiler, odanız için yeni eşyalar, Filmlere yönelik arka planlar ve yeni arka plan Film müzikleri alabileceğin farklı mağazaları gezebilirsin.

Ayrıca “Animasyon mağazası” seçeneğine gidip yeni hareketler (animasyonlar) öğrenmek için ders alabilirsin. Animasyonlar, Filmlerinde, “Ne yapıyorsun” kutusunda ve sohbet odalarında kullanılabilir.

Odam ve Soyunma Odası

Odam bölümünde mağazalardan aldığın kıyafet dışındaki tüm eşyaları arkadaşlarının ve diğer kullanıcıların genel profilinde görmesi için sergileyebilirsin.

Soyunma odası bölümüne gidip kıyafet değiştirebilirsin. Aldığın giysiler arasından seçim yapabilirsin.

Konuk defteri

Her bir MovieStar’ın, diğer kullanıcıların mesaj ve tebrik notu yazabileceği bir konuk defteri vardır.

Bunlar ve çok daha fazlası her yaştan çocuğun rahatlıkla oynayabileceği görsel açıdan son derece kaliteli oyuna hemen başlamanızı ve yıldız olmaya giden yolda ilk adımı atmanızı tavsiye ederiz.