Nayer dünya trendi!


 Ünlü manken, oyuncu ve solist dünyanın en güzel kadınları arasında ve yeni trend! Şöhretini ailesinin desteğine borçlu olan Kübalı Nayer, 7 yaşından beri müzik ile ilgilendiğini açıklamıştı. Genç yaşta modellik ve oyunculuk yapan Nayer’ın en büyük tutkusu müzikti. 14 yaşında ailesinin desteğiyle Los Angeles’a taşınan Nayer, orada 6 şarkılık bir demo yaptı. Bu albümün piyasaya sürülmesinin ardından 16 yaşında da içinde latin ezgileri olan dans müzikleri albümü yaptı. Albümü Billboard listelerinde rekor kırdı.

 

Giter, piyano gibi ensturmanal yeteneğe sahip olan Nayer bu yeteneğinide ilerleterek, 2007 yılında Pitbull tarafından keşfedildi ve Pitbull’un solistliğini yaparak dünyada ün kazandı ve şöhrete kavuştu. Pitbull ile anlaşmalarının ardından Sony ile kontrat imzaladı ve Pitbull’la çalışmaya başladı. Pitbull ve Neyo ile düet yaptığı ilk single’ı Everything Tonight, Afrojack tarafından düzenlendi.

Geçtiğimiz gün Kanal D’nin vazgeçilmez programı Beyaz Show’a katılan Nayer tüm dünyayı salladı ve Beyaz Show dünya trendi oldu. Giyimi, sıcakkanlılığı, sempatikliği, sesi ve dansıyla büyük ilgi toplayan Nayer Türkiye’de büyük bir anı bıraktı.