Nevşehir valiliği


Nevşehir ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Nevşehir Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Nevşehir Valiliği resmi internet sitesinde, Nevşehir valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Nevşehir İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Nevşehir ili hakkında genel bilgiler, Nevşehir geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Nevşehir’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Nevşehir iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Nevşehir Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Nevşehir’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Nevşehir’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Nevşehir Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Nevsehir.gov.tr

Nevşehir valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Nevsehir.gov.tr