Niğde valiliği


Niğde ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Niğde Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Niğde Valiliği resmi internet sitesinde, Niğde valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Niğde İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Niğde ili hakkında genel bilgiler, Niğde geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Niğde’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Niğde iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Niğde Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Niğde’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Niğde’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Niğde Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Nigde.gov.tr

Niğde valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Nigde.gov.tr