Ordu valiliği


Ordu ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Ordu Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Ordu Valiliği resmi internet sitesinde, Ordu valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Ordu İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Ordu ili hakkında genel bilgiler, Ordu geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Ordu’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Ordu iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Ordu Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Ordu’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Ordu’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Ordu Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Ordu.gov.tr

Ordu valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Ordu.gov.tr