PTT KARGO TAKiP SORGULAMA


Ptt KARGO kullanmayı tercih eden müşterilerin kargolarını takip edebilmeleri, kargo sorgulama yapabilmeleri ve kargom nerede gibi sorularına cevap bulabilmeleri için PTT kargo hizmetinin kargo gönderi takip sayfasını kullanabilirsiniz. Ptt Kargo Türkiye`nin her yerinde birçok şubeye sahip ve yenilenen hizmet anlayışıyla kargo konusundada oldukça iddialı. Kargo fiyatlarının uygun olmasının yanısıra ayrıca son derece hızlı ve güvenilir hizmet vermekte. 
Kargo Takip Sayfasının kullanımı oldukça basit yapmanız gereken Kargonuzu teslim ettiğinizde kargonuza ait size verilen BARKOD numarsı ile birlikte aşağıdaki sayfaya girmeniz.
Kargo sorgulama sayfasına giriş için tıklayınız >> http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta.php

Yukarıda verilen Ptt kargo takip sayfasına girince Barkod numarası bölümüne kargonuzun barkod numarasını hemen altındaki bölüme Sağ tarafta karışık harflerden oluşan Güvenlik Kodu nu girip Sorgula demeniz yeterli.

7 thoughts on “PTT KARGO TAKiP SORGULAMA

  1. silvia aurora keske

    alahha havale ediyorum bunları .bir koli geldi romaniyadan izmire 1 ay sürdü ama kolimi görseidınız gümrük 2 hafta tutu ki kontroldan geçsın alsancak kümruk ve kolii berbat geldi şimdi birtane daha yola çıktı 2 hafta oldu belki seneye gelir ümit ediyorum HELAL olsun bu firmaya ..hizmetiniz için çok ama çok teşekür ediuorum :):)

  2. selen

    bu ne rezil bi kargo…kac gun oldu ne kargom bana gelior nede yerine ulasıyor.

  3. ilker tekgül

    bir aydır kargom ist bütün ptt’leri gezdi bi bana gelmedi çok kötü bi kargo secimi benim için

Comments are closed.