Rize valiliği


Rize ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Rize Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Rize Valiliği resmi internet sitesinde, Rize valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Rize İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Rize ili hakkında genel bilgiler, Rize geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Rize’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Rize iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Rize Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Rize’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Rize’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Rize Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Rize.gov.tr

Rize valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Rize.gov.tr