Rodi Mood iş başvuru formu


Rodi yıllardır kaliteli ve şık kıyafetleriyle Türk halkının beğenisini kazanan seçkin bir marka olma özelliğini taşıyor. Özellikle gençler tarafından tercih edilen Rodi markası yurdun dört bir yanında bütün illerde mağazalara sahip. Yüzlerce mağazasında binlerce insana iş imkanı sunan marka bu yönüylede ülkemiz için çok önemli bir kuruluş.
Rodi Mood adıyla artık yoluna devam eden markanın kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlara herkesi giydirecek kıyafetler üretme prensibi sayesinde hızla büyümeye devam ediyor.
Rodi Mood internet sitesi bünyesinde online özgeçmiş oluşturma imkanı vermemekte. Türkiye nin önde gelen iş bulma ve kariyer sitelerinde iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Rodi Mood mağazalarında mağaza müdürleri ile görüşerekte iş görüşmesi yapmak isterseniz http://www.rodimood.net/index_tr.html adresini tıklayarak firmanın iletişim bilgileri ve dilediğiniz mağazanın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Rodi Mood iş başvuru formu

  1. sezin bozkır

    ben 1988 manisa soma dogumluyum ismim sezin bozkır acıkögretim işletme 3.sınıf ögrencisiyim ve magazanızda çalışmak istiyorum

  2. murat akbaş

    magzanızda güvenilir birşekilde çalişmak istiyorum

  3. ELİF EVRENSEL

    ben 1989 dogumluyum 21 yaşındayım magazınızda çalışmka isityorum displnili tertbili düzenli

Comments are closed.