Category Archives: Sağlık Kuruluşları

Sağlık Kuruluşları

Özel Hastanelerde Kanser Ameliyatı

Özel hastanelerde kanser ameliyatları artık ücretsiz olacak. Kanser tedavisi gören hastalar tek Devlet hastaneleri ve fakülte hastanelerinde ameliyat olmak için sıra beklemeyecek. Özel hastaneler de kanser ameliyatları için artık hastalardan ücret alamayacak. Sağlık Bakanlığı, dünyada bir ilke imza atarak özel hastanelerde yapılan tüm kanser ameliyatları ve tedavilerini ücretsiz yapacak. Kanser hastaları artık özel hastanelerde zorlanmayacaklar.

Medipol Hastanesi Randevu Alma

Medipol Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Medipol Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Medipol Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Medipol Hastanesi yeni uygulamaya giren bu hizmeti… Devamını Oku »

medicine Hastanesi Randevu Alma

medicine Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla medicine Hastanesinden randevu alabilirsiniz. medicine Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. medicine Hastanesi yeni uygulamaya giren bu hizmeti… Devamını Oku »

istanbul hizmet Hastanesi Randevu Alma

istanbul hizmet Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla istanbul hizmet Hastanesinden randevu alabilirsiniz. istanbul hizmet Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. istanbul hizmet Hastanesi yeni… Devamını Oku »

istanbul cerrahi Hastanesi Randevu Alma

istanbul cerrahi Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla istanbul cerrahi Hastanesinden randevu alabilirsiniz. istanbul cerrahi Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. istanbul cerrahi Hastanesi yeni… Devamını Oku »

Dünya Göz Hastanesi Randevu Alma

Dünya Göz Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Dünya Göz Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi yeni… Devamını Oku »

Doğan Hastanesi Randevu Alma

Doğan Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Doğan Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Doğan Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Doğan Hastanesi yeni uygulamaya giren bu hizmeti… Devamını Oku »

Avrasya Hospital Hastanesi Randevu Alma

Avrasya Hospital Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Avrasya Hospital Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Avrasya Hospital Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Avrasya Hospital Hastanesi yeni uygulamaya giren… Devamını Oku »

Amerikan Hastanesi Randevu Alma

merikan Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Amerikan Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Amerikan Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Amerikan Hastanesi yeni uygulamaya giren bu hizmeti kullanan hastaneler… Devamını Oku »

Acıbadem Hastanesi Randevu Alma

Acıbadem Hastanesi  hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla Acıbadem Hastanesi nden randevu alabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi  sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi  yeni uygulamaya giren bu hizmeti kullanan hastaneler… Devamını Oku »