Sakarya valiliği


Sakarya ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Sakarya Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Sakarya Valiliği resmi internet sitesinde, Sakarya valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Sakarya İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Sakarya ili hakkında genel bilgiler, Sakarya geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Sakarya’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Sakarya iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Sakarya Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Sakarya’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Sakarya’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Sakarya Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Sakarya.gov.tr

Sakarya valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Sakarya.gov.tr