Samsun Medicana Hastanesi


Medicana Hastaneleri, Samsun Medicana Hastanesi, Samsun Medicana Hastanesi , Samsun Medicana Hastanesi  Randevu Alma, Samsun Medicana Hastanesi  telefonu, Samsun Medicana Hastanesi  doktorları, Samsun Medicana Hastanesi  iletişim, Samsun Medicana Hastanesi  adres , Samsun Medicana Hastanesi  telefon numarası, Samsun Medicana Hastanesi  hakkında bilgi, gibi bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
70 milyon dolarlık yatırım değeri bulunan Medicana Samsun Hastanesi, Karadeniz Bölgesi’nin sağlık üssü olmayı hedefliyor. 30 bin metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen ve 220 yatak kapasitesi bulunan Medicana Samsun Hastanesi olarak 2011 yılı ilkbaharında 610 çalışanıyla faaliyete geçecek.  En son tıp teknolojisi ve konforuyla donatılacak olan Karadeniz Bölgesi’nin en büyük özel hastanesi Medicana Samsun Hastanesi, Samsun, bölge illeri ve çevre ülkelere, Türkiye’nin alanlarındaki uzman doktorlarıyla en üst düzeyde sağlık hizmetleri sunmayı hedefliyor. Kuruluşundan beri, sadece Samsun’a değil, bölge iller ve çevre ülkeleri göz önünde tutularak hayata geçirilen bu proje; Medicana Sağlık Grubu birleşmesiyle ‘sağlık turizmi’nin Samsun’da gelişmesinin de öncüsü olmayı hedefliyor.
Modern mimarisi ile Samsun da bulunduğu Canik bölgesine oldukça güzel bir hava kazandıran Medicana hastanesi dış görünüşüylede hastaların beğenisini kazanacak.

Samsun Medicana Hastanesi hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki sitelerden faydalanabilirsiniz:
http://www.medicana.com.tr
http://www.medicanahastaneleri.com (Samsundaki hastane faaliyete geçince bu sitede yerini alacaktır.)

ALO Medicana hattı: 444 63 34

Adres: Belediye evleri , Çevre yolu üzeri Canik beldesi Samsun

Samsun Medicana Hastanesi İş Başvurusu İçin Aşağıdaki Siteyi Kullanabilirsiniz:
http://www.secretcv.com/web/medicana/