Samsun valiliği


Samsun ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Samsun Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Samsun Valiliği resmi internet sitesinde, Samsun valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Samsun İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Samsun ili hakkında genel bilgiler, Samsun geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Samsun’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Samsun iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Samsun Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Samsun’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Samsun’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Samsun Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Samsun.gov.tr

Samsun valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Samsun.gov.tr