Şanlıurfa valiliği


Şanlıurfa ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Şanlıurfa Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Şanlıurfa Valiliği resmi internet sitesinde, Şanlıurfa valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Şanlıurfa İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Şanlıurfa ili hakkında genel bilgiler, Şanlıurfa geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Şanlıurfa’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Şanlıurfa iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Şanlıurfa Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Şanlıurfa’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Şanlıurfa’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Şanlıurfa Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.sanliurfa.gov.tr

Şanlıurfa valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.sanliurfa.gov.tr