KATEGORİ: ŞEHİR REHBERİ

Şehir Rehberi

Antalya Serik İlçesi Ulaşım

Antalya ili Serik ilçesi Ulaşım bilgileri ile Serik ilçesine nasıl gidilir, Serik ilçesi yol tarifi, Serik ilçesi yol haritası, Serik yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Serik İlçesi, ülkemizin 36-37 derece enlem, 31-32 derece boylamları arasında yer almaktadır. Antalya – Mersin karayolu üzerinde, Antalya’nın 38 km doğusunda, Manavgat İlçesine 40… Devamını Oku »

Antalya Muratpaşa İlçesi Ulaşım

Antalya ili Muratpaşa ilçesi Ulaşım bilgileri ile Muratpaşa ilçesine nasıl gidilir, Muratpaşa ilçesi yol tarifi, Muratpaşa ilçesi yol haritası, Muratpaşa yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Muratpaşa Türkiye’nin güneybatı Akdeniz bölgesinde olup 30-31 derece boylamlar ve 36-37 derece enlemler arasında bulunmaktadır. Muratpaşa, Doğuda Aksu İlçesi, Kuzeyde Kepez ilçesi, Batıda Konyaaltı… Devamını Oku »

Antalya Manavgat İlçesi Ulaşım

Antalya ili Manavgat ilçesi Ulaşım bilgileri ile Manavgat ilçesine nasıl gidilir, Manavgat ilçesi yol tarifi, Manavgat ilçesi yol haritası, Manavgat yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Manavgat, 2283 km²’lik yüzölçümüyle Antalya ilinin en büyük ilçesidir. 220 bini aşan nüfusu ile Manavgat İlçesi, Manavgat Irmağı’nın her iki yanındaki aynı isimli ve… Devamını Oku »

Antalya Kumluca İlçesi Ulaşım

Antalya ili Kumluca ilçesi Ulaşım bilgileri ile Kumluca ilçesine nasıl gidilir, Kumluca ilçesi yol tarifi, Kumluca ilçesi yol haritası, Kumluca yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Kumluca ilçesi, Akdeniz Bölgesinde, Antalya Körfezi ile Fethiye Körfezi arasında Teke Yarımadası adı verilen Akdeniz’e doğru uzanan çıkıntı üzerinde yer almaktadır. Antalya ilinin batısında… Devamını Oku »

Antalya Korkuteli İlçesi Ulaşım

Antalya ili Korkuteli ilçesi Ulaşım bilgileri ile Korkuteli ilçesine nasıl gidilir, Korkuteli ilçesi yol tarifi, Korkuteli ilçesi yol haritası, Korkuteli yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Korkuteli, Antalya’nın Kuzeybatısında ve 60 km. uzakta bulunan bir ilçedir. Akdeniz bölgesinin batı kesiminde, Antalya iline bağlı ilçe ve ilçe merkezi kent. Yüzölçümü 2.471… Devamını Oku »

Antalya Konyaaltı İlçesi Ulaşım

Antalya ili Konyaaltı ilçesi Ulaşım bilgileri ile Konyaaltı ilçesine nasıl gidilir, Konyaaltı ilçesi yol tarifi, Konyaaltı ilçesi yol haritası, Konyaaltı yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Konyaaltı, Antalya’nın batı ucunda yer alan bir semt ve aynı ada sahip plajın bulunduğu ilçedir. 10 köy ve 29 mahallesi vardır. Çakırlar Yolu ile… Devamını Oku »

Antalya Kepez İlçesi Ulaşım

Antalya ili Kepez ilçesi Ulaşım bilgileri ile Kepez ilçesine nasıl gidilir, Kepez ilçesi yol tarifi, Kepez ilçesi yol haritası, Kepez yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Kepez Antalya’nın ana merkezinde bulunan 5 merkez ilçeden birisidir. Güney sınırı halk arasında Çevre Yolu olarak bilinen Gazi Bulvarı ve Çakırlar yolu ile başlamakta… Devamını Oku »

Antalya Kemer İlçesi Ulaşım

Antalya ili Kemer ilçesi Ulaşım bilgileri ile Kemer ilçesine nasıl gidilir, Kemer ilçesi yol tarifi, Kemer ilçesi yol haritası, Kemer yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Kemer, Akdeniz kıyısında, Antalya’ya 40 kilometre uzaklıkta olan bir ilçesidir. 1980’li yılların başına kadar küçük bir köy iken son 20 sene içinde açılan tesislerle… Devamını Oku »

Antalya Alanya İlçesi Ulaşım

Antalya ili Alanya ilçesi Ulaşım bilgileri ile Alanya ilçesine nasıl gidilir, Alanya ilçesi yol tarifi, Alanya ilçesi yol haritası, Alanya yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Alanya, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’deki Antalya iline bağlı bir turizm ilçesidir. Şehir merkezine uzaklığı 154 kilometredir. Türkiye’nin güney sahillerinde bulunan Alanya, 1.598,51 km²’lik bir alana… Devamını Oku »

Antalya Aksu İlçesi Ulaşım

Antalya ili Aksu ilçesi Ulaşım bilgileri ile Aksu ilçesine nasıl gidilir, Aksu ilçesi yol tarifi, Aksu ilçesi yol haritası, Aksu yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Aksu İlçemiz, Antalya’nın 16 km. doğusunda Düden ve Aksu Akarsuları arasında kurulmuştur. Aksu İlçesi 5 merkez ilçeden biri olup, Antalya kent merkezinin doğusunda yer… Devamını Oku »