>Kategori İçeriği: Hastaneler

Bütün hastaneler

DİDİM DEVLET HASTANESİ RANDEVU ALMA

Aydın Didim Devlet Hastanesi randevu alma işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceğine dair bilgiler, telefon numaraları , adresi harita yol tarifi gibi bilgiler hizmet veren bölümler gibi birçok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Didim Devlet Hastanesinin 150 yatak kapasitesine ek bina inşaa edilerek çıkarılması ile özellikle yazın yaşanan nüfus artışına hizmet verebilecek hale getirilmesi planlanmaktadır. Aydın Didim Devlet Hastanesinden Randevu Almak… Devamını Oku »

AYDIN ATATÜRK DEVLET HASTANESİ RANDEVU ALMA

AYDIN ATATÜRK DEVLET HASTANESİ 1963 YILINDA AYDIN SSK BÖLGE HASTANESİ OLARAK HİZMETE GİRMİŞTİR. 2005 YILINDA SAĞLIK BAKANLIĞINA DEVİR EDİLMİŞ AYDIN 82.YIL DEVLET HASTANESİ ADINI ALMIŞTIR. AYDIN ATATÜRK DEVLET HASTANESİ OLARAK İSMİ DEĞİŞMİŞTİR. Hastane 295 yataklı bir hastane ve bu yatakların 33’ü yoğun bakımda bulunuyor. Hastanenin aylık ameliyat sayısı yaklaşık bin 700 civarında olup bypass ameliyatı… Devamını Oku »

9 EYLÜL RANDEVU ALMA

9 EYLÜL HASTANESİ RANDEVU ALMA İŞLEMLERİNİ NASIL YAPACAĞINIZA DAİR BİLGİLERİ BURADA BULABİLİRSİNİZ. DOKUZ Eylül Üniversitesi Hastanesi, toplam 1000 yatak kapasitesi ile yılda 1 milyon 114 bin hastanın toplam 47 poliklinikte tedavi olduğu, yılda 57 bin ameliyatın gerçekleştirildiği Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarından birisi olarak hizmet veriyor. 9 EYLÜL Hastanesinden Randevu Almak için ; Telefonla randevu… Devamını Oku »

NKÜ RANDEVU ALMA

TEKİRDAĞ NKÜ Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 2009 yılında poliklinik hizmetlerine başlamış olup 2010 yılı eylül ayı itibariyle servis ve ameliyathane hizmetleri verilmeye başlanmıştır.2012 yılından itibaren 112 Acil Müdahale entegrasyonu ile de Kardiyoloji Acil vakalarına hizmet verilmektedir. NKÜ Hastanesinden Randevu Almak için ; Telefonla randevu almak için 0282 250 5050 numaralı… Devamını Oku »

ADÜ RANDEVU

AYDIN ADÜ RANDEVU uzun adıyla Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi aydın ili ve çevre illerine sağlık hizmeti verebilmek için kurulmuş önemli sağlık merkezlerinden birisidir. 80.000 metrekarelik alan üzerine kurulu hastanede, 488 servis yatağı, 108 yoğun bakım yatağı ile toplam 596 yatak ve 14 operasyon odası vardır. Her gün binlerce insana ayaktan ve yatarak… Devamını Oku »

UMUTTEPE HASTANESİ RANDEVU ALMA

KOCAELİ UMUTTEPE HASTANESİ asıl adıyla KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ randevu alma işlemleri nasıl gerçekleşir, iletişim bilgileri nasıl gidilir hangi bölümlerde ne tür hizmetler verilir gibi bilgileri sizler için derledik. Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Aralık 1994 tarihinde SSK Kocaeli (Sopalı) Hastanesinde hizmete başlamıştır. 2002 yılında hastane bahçesinde inşa edilen Rotary binasına geçerek… Devamını Oku »

SAMATYA HASTANESİ RANDEVU ALMA

SAMATYA DEVLET HASTANESİ şimdiki adıyla İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi hakkında bilgi ve randevu işlemlerinin nasıl yapılabileceğine dair bilgiler aşağıda bulunmaktadır. 16.01.1960 tarihinde Samatya’ da uzun yıllar kurulduğu semtin adı ile anılacak olan “İşçi Sigortaları Kurumu Hastanesi” 28.604 metrekare üzerine kurulu, 560 yatak kapasitesi ile inşa edilmiştir. Samatya Hastanesinden Randevu Almak için ; Telefonunuzdan 182 nolu numarayı arayarak randevu… Devamını Oku »

EGE ÜNİVERSİTESİ RANDEVU

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 64 yıllık geçmişe dayanan tecrübe ve bilgi birikiminin oluşturduğu akademik değerlere önem veren tıbbi kadrosu ve yetkin çalışanları ile geniş hizmet yelpazesine sahip bir sağlık kuruluşu olan Ege Üniversitesi Hastanesi; cerrahi bilimler, dahili bilimler ve temel tıp bilimleri başta olmak üzere tüm branşlarda 43 anabilim dalı, bunlara bağlı 44 bilim… Devamını Oku »

BEZMİALEM HASTANESİ RANDEVU

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu alma işlemleri adres ve telefonlarıyla birlikte hizmet veren branşları ve hastane hakkında kısa bilgiler sayfamızda yer almaktadır. 24 Nisan 2010 tarihinde Bezm-i Alem Valide Sultan Vakfı, Abdülhamit Sani Vakfı, Silahtar Abdullah Ağa Mazbut Vakıfları adına T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğünce Bezmialem Vakıf Üniversitesi kurulmuştur.Anılan vakıflara ait tüm menkul… Devamını Oku »

AYDIN DEVLET HASTANESİ RANDEVU

Aydın Devlet Hastanesi Randevu Alma işlemleri iletişim bilgileri gibi bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. 1985 yılında şimdiki 400 yataklı Devlet Hastanesi inşaatına başlanmış ve 1991 yılında bitirilmiştir. Daha sonra yapılan yeni düzenlemelerle birlikte, 1993 yılında yeni hastane binasında hizmet vermeye başlamıştır. 1993 yılında hizmet vermeye başlayan hastane 51090 m2 alan üzerinde 31060 m2  kapalı alan ve 464… Devamını Oku »