>Kategori İçeriği: Hastaneler

Bütün hastaneler

ADNAN MENDERES HASTANESİ RANDEVU

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hastane 1928 yılında kurulmuştur. 80.000 metrekarelik alan üzerine kurulu hastanede, 488 servis yatağı, 108 yoğun bakım yatağı ile toplam 596 yatak ve 14 operasyon odası vardır. 35 tıbbi branşta 63 profesörü 45 doçent, 53 öğretim görevlisi, 10 uzman araştırma ekibi ve 178 araştırmacı ile hizmet vermektedir. Sayfamızda Adnan… Devamını Oku »

ABANT İZZET BAYSAL HASTANESİ RANDEVU

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi 1998 yılında kuruldu. 350 yatak kapasitesine sahiptir. 16 iç hastalıkları, 6 temel sağlık ve 13 cerrahi bölümü vardır. Sayfamızda Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi Randevu diğer adıyla Abant İzzet Baysal Üniversite Hastanesinden nasıl randevu alabileceğinizi iletişim bilgileri ve hizmet veren bölümlerle… Devamını Oku »

ANKARA 29 MAYIS DEVLET HASTANESİ RANDEVU

ANKARA 29 MAYIS DEVLET HASTANESİ birbirine tüp geçit ile bağlı iki blok olarak hizmet vermektedir. Toplam kapalı alanı, 13.097 m2’dir. 100 yatak kapasiteli hastanede tüm odalar, hasta ve refakatçisinin ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek, teknolojik tabanlı sistemlerin konforunda kişiye özel olarak düzenlenmiştir.  Hastanede son teknoloji ile donatılmış 5 adet ameliyat odası bulunmaktadır. Ameliyat sonrası hasta bakımı… Devamını Oku »

MERZİFON DEVLET HASTANESİ RANDEVU

Amasya Merzifon Devlet Hastanesi 12 bloktan oluşan 30.510 metrekarelik alana sahip bir hastanedir. Merzifon Devlet Hastanesi olan ismi, MERZİFON KARA MUSTAFA PAŞA DEVLET HASTANESİ olarak değiştirilmiştir.  Binanın kapalı alanı 27,979 metrekaredir. Hastanede içinde TV, Buzdolabı , Tuvalet ve Banyo bulunan 1 kişilik 91 ve 2 kişilik 47 olmak üzere 138 oda bulunmaktadır. Bu odalardan 16… Devamını Oku »

AMASYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ RANDEVU

AMASYA DEVLET HASTANESİ RANDEVU asıl adıyla Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma işlemini nasıl yapabileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz. Hastane 40.000 m2 arsa üzerine temeli atılan, inşaat alanı 3.937 m2 olup, 25.235 m2 hizmet alanına sahip, 300 yataklıdır. Amasya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Almak için ; Telefonunuzdan 182 nolu numarayı arayarak randevu alabilirsiniz.… Devamını Oku »

AKSARAY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ RANDEVU

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 307 bin metrekare alanda 64 bin metrekare kapalı alana sahip 400 + 200 yatak kapasitelidir. 100 poliklinikte 157 uzman, 20 Yardımcı Doçent, 3 Profesör kadrosuyla İç Anadolu bölgesine hizmet veren tam donanımlı bir hastane olma özelliğindedir. Hastanede 1’er kişilik 400 hasta odası, helikopter pisti, yeşil alanı ve otoparkı ile… Devamını Oku »

AĞRI DEVLET HASTANESİ RANDEVU

Ağrı Devlet Hastanesi ilk olarak 1961 yılında eski binasında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane ilk açıldığı yıldan beri birçok binada hizmet vermiş olup Haziran 2018’den beri şu an hizmet vermekte olduğu yeni hastane binasına taşınmış ve hizmet vermeye devam etmektedir. Ağrı Devlet Hastanesi Randevu Almak için ; Telefonunuzdan 182 nolu numarayı arayarak randevu alabilirsiniz. İnternetten randevu almak içinse https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/login.xhtml adresine… Devamını Oku »

AFYON DEVLET HASTANESİ RANDEVU

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi yaklaşık 122 bin metrekare kapalı alana sahiptir. Toplamda yaklaşık olarak 1.000 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Hastanenin yaklaşık 15 bin metrekare üzerine yapılmış 500 araçlık otoparkı da mevcut. Hastane Afyonkarahisar ın en büyük hastanesi olarak il geneli ve civar illere hizmet vermektedir. Ayrıca 23 ameliyathane odası bulunmaktadır. Hastanede ülkemizde nadir bulunan 12 yataklı anne… Devamını Oku »

AFYON DİŞ HASTANESİ RANDEVU

AFYONKARAHİSAR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ yaklaşık 4500m² kapalı alana sahiptir. Hastanede hafta içi ve hafta sonu 7 gün 24 saat acil nöbet hizmeti verilmektedir. HASTANENİN KATLARDAKİ YERLEŞİM PLANI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;BODRUM KATTA: Görüntüleme hizmetleriZEMİN KATTA: Hasta kabul, Danışma, Hasta kayıt, Güvenlik, Hasta hakları, Sterilizasyon, Poliklinik hizmetleri, Vezne1. KATTA: Hasta kayıt, Poliklinikler, Protez laboratuvarları2. KATTA: İdari birimler Afyon Diş… Devamını Oku »

ADIYAMAN DİŞ HASTANESİ RANDEVU

Adıyaman diş hastanesi asıl adıyla Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekim ve Başhekim yardımcısı ile birlikte 33 diş hekimi entegre sistemiyle çalışmakta olup, 30 hemşire, 6 diş teknisyeni, 1 Röntgen teknisyeni, Hastane Müdür ve Müdür yardımcısı ile birlikte 17 idari personel, 23 bilgi işlem elamanı, 18 temizlik elemanı 3 yönlendirme elamanı ve 3 güvenlik… Devamını Oku »