En sıcak gün

Son yıllarda küresel ısınmadan ülkemizde nasibini almaya başladı. Artık birçok hava olayını aşırı yaşamaya başladık. Yağmurlar sellere dönüşürken sıcaklıklarda kavurucu derecede yüksek olabiliyor. 2012 yılında yaşanan uç sıcaklıkları önümüzdeki günlerde aşarak yeni sıcaklık rekorları kıracak gibi gözüküyoruz. İşte son 90 yılın verilerine göre bazı illere ait en yüksek sıcaklık değerleri ; ADANA : 45 derece.… Detay »

Ankara Meteorolojik İstatistikleri

Ankara iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Ankara ortalama sıcaklık, Ankara en düşük sıcaklık, Ankara en soğuk gün, Ankara yaşanan en sıcak gün, Ankara ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Ankara iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir: ANKARA Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım… Detay »

Amasya Meteorolojik İstatistikleri

Amasya iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Amasya ortalama sıcaklık, Amasya en düşük sıcaklık, Amasya en soğuk gün, Amasya yaşanan en sıcak gün, Amasya ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Amasya iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir: AMASYA Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım… Detay »

Aksaray Meteorolojik İstatistikleri

Aksaray iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Aksaray ortalama sıcaklık, Aksaray en düşük sıcaklık, Aksaray en soğuk gün, Aksaray yaşanan en sıcak gün, Aksaray ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Aksaray iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir: AKSARAY Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım… Detay »

Ağrı Meteorolojik İstatistikleri

Ağrı iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Ağrı ortalama sıcaklık, Ağrı en düşük sıcaklık, Ağrı en soğuk gün, Ağrı yaşanan en sıcak gün, Ağrı ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Ağrı iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir:   AGRI Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim… Detay »

Afyonkarahisar Meteorolojik İstatistikleri

Afyonkarahisar iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Afyonkarahisar ortalama sıcaklık, Afyonkarahisar en düşük sıcaklık, Afyonkarahisar en soğuk gün, Afyonkarahisar yaşanan en sıcak gün, Afyonkarahisar ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Afyonkarahisar iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir:   AFYONKARAHISAR Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim… Detay »

Adıyaman Meteorolojik İstatistikleri

Adıyaman iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Adıyaman ortalama sıcaklık, Adıyaman en düşük sıcaklık, Adıyaman en soğuk gün, Adıyaman yaşanan en sıcak gün, Adıyaman ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Adıyaman iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir: ADIYAMAN Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım… Detay »

Adana Meteorolojik İstatistikleri

Adana iline ait en yüksek sıcaklık değeri, Adana ortalama sıcaklık, Adana en düşük sıcaklık, Adana en soğuk gün, Adana yaşanan en sıcak gün, Adana ortalama yağış miktarları , Uç sıcaklık dereceleri sayfamızın konularıdır. Adana iline ait son 50 yıllık meteorolojik veriler aşağıdaki gibidir: ADANA Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım… Detay »

Denizlerde dalga yükseklikleri rüzgarların hızı yönü görüş mesafeleri

Denizlerdeki hava durumu tahminleri raporu, denizlerdeki rüzgarlar rüzgarların türü, hızı,sürati, dalga yükseklikleri günlük gece gündüz olarak detaylı bir şekilde 2 günlük ve 3 günlük olmak üzere sizleri bilgilendiriyor. Bu tablodan edinebileceğiniz bilgiler şöyle: Karadenizde hava durumu tahminleri raporu Karadenizde rüzgar durumu rüzgarın yönü hızı sürati tahminleri Karadenizde görüş mesafesi durumu tahminleri Karadenizde Dalga boyu yüksekliği… Detay »