>Kategori İçeriği: iş ilanları

Çaykura Yeni Pesonel İşçi Alımı

GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Çaykur’ da istihdam edilecek geçici işçi alımına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Çelik’in açıklaması şöyle; “Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nde (Çaykur) istihdam edilmek üzere geçici işçi alımı gerçekleştirilecek. Çaykur’a bağlı Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun illerinde bulunan yaş çay fabrikalarında çalışmakta olan geçici ve daimi işçilerden emeklilik, ölüm ve diğer… Devamını Oku »

İşsizlere ve Yeni Mezunlara İş İmkanı

Uzun süredir iş arayanlara ve yeni mezun olup da iş bulmakta zorlananlara müjdeli haber Meclisten geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, özel istihdam büroları aracılığıyla geçici iş ilişkisi kurulması ve uzaktan çalışma gibi esnek çalışma modelini öngören kanunla özel istihdam bürolarının faaliyet alanı genişletilecek, geçici iş ilişkisi kurma faaliyeti de bu bürolara… Devamını Oku »

Toprakkale İş İlanları

Osmaniye ili Toprakkale ilçesindeki iş ilanları, Toprakkale eleman ilanları, Toprakkale personel ilanları, Toprakkale işçi arayanlar, Toprakkale işçi arıyorum, Toprakkale eleman arıyorum, Toprakkale işçi alan yerler, Toprakkale iş başvurusu gibi konular bu sayfada.   Osmaniye Toprakkale ilçesindeki resmi ve özel kurumların iş eleman ilanlarına bu sayfadan ulaşabilir, personel arayanların iletişim bilgilerine ulaşabilir iş ilanları ile ilgili… Devamını Oku »

Sumbas İş İlanları

Osmaniye ili Sumbas ilçesindeki iş ilanları, Sumbas eleman ilanları, Sumbas personel ilanları, Sumbas işçi arayanlar, Sumbas işçi arıyorum, Sumbas eleman arıyorum, Sumbas işçi alan yerler, Sumbas iş başvurusu gibi konular bu sayfada.   Osmaniye Sumbas ilçesindeki resmi ve özel kurumların iş eleman ilanlarına bu sayfadan ulaşabilir, personel arayanların iletişim bilgilerine ulaşabilir iş ilanları ile ilgili… Devamını Oku »

Kadirli İş İlanları

Osmaniye ili Kadirli ilçesindeki iş ilanları, Kadirli eleman ilanları, Kadirli personel ilanları, Kadirli işçi arayanlar, Kadirli işçi arıyorum, Kadirli eleman arıyorum, Kadirli işçi alan yerler, Kadirli iş başvurusu gibi konular bu sayfada.   Osmaniye Kadirli ilçesindeki resmi ve özel kurumların iş eleman ilanlarına bu sayfadan ulaşabilir, personel arayanların iletişim bilgilerine ulaşabilir iş ilanları ile ilgili… Devamını Oku »

Hasanbeyli İş İlanları

Osmaniye ili Hasanbeyli ilçesindeki iş ilanları, Hasanbeyli eleman ilanları, Hasanbeyli personel ilanları, Hasanbeyli işçi arayanlar, Hasanbeyli işçi arıyorum, Hasanbeyli eleman arıyorum, Hasanbeyli işçi alan yerler, Hasanbeyli iş başvurusu gibi konular bu sayfada.   Osmaniye Hasanbeyli ilçesindeki resmi ve özel kurumların iş eleman ilanlarına bu sayfadan ulaşabilir, personel arayanların iletişim bilgilerine ulaşabilir iş ilanları ile ilgili… Devamını Oku »

Düziçi İş İlanları

Osmaniye ili Düziçi ilçesindeki iş ilanları, Düziçi eleman ilanları, Düziçi personel ilanları, Düziçi işçi arayanlar, Düziçi işçi arıyorum, Düziçi eleman arıyorum, Düziçi işçi alan yerler, Düziçi iş başvurusu gibi konular bu sayfada.   Osmaniye Düziçi ilçesindeki resmi ve özel kurumların iş eleman ilanlarına bu sayfadan ulaşabilir, personel arayanların iletişim bilgilerine ulaşabilir iş ilanları ile ilgili… Devamını Oku »

Bahçe İş İlanları

Osmaniye ili Bahçe ilçesindeki iş ilanları, Bahçe eleman ilanları, Bahçe personel ilanları, Bahçe işçi arayanlar, Bahçe işçi arıyorum, Bahçe eleman arıyorum, Bahçe işçi alan yerler, Bahçe iş başvurusu gibi konular bu sayfada.   Osmaniye Bahçe ilçesindeki resmi ve özel kurumların iş eleman ilanlarına bu sayfadan ulaşabilir, personel arayanların iletişim bilgilerine ulaşabilir iş ilanları ile ilgili… Devamını Oku »

Yığılca İş İlanları

Düzce ili Yığılca ilçesindeki iş ilanları, Yığılca eleman ilanları, Yığılca personel ilanları, Yığılca işçi arayanlar, Yığılca işçi arıyorum, Yığılca eleman arıyorum, Yığılca işçi alan yerler, Yığılca iş başvurusu gibi konular bu sayfada.   Düzce Yığılca ilçesindeki resmi ve özel kurumların iş eleman ilanlarına bu sayfadan ulaşabilir, personel arayanların iletişim bilgilerine ulaşabilir iş ilanları ile ilgili… Devamını Oku »

Kaynaşlı İş İlanları

Düzce ili Kaynaşlı ilçesindeki iş ilanları, Kaynaşlı eleman ilanları, Kaynaşlı personel ilanları, Kaynaşlı işçi arayanlar, Kaynaşlı işçi arıyorum, Kaynaşlı eleman arıyorum, Kaynaşlı işçi alan yerler, Kaynaşlı iş başvurusu gibi konular bu sayfada.   Düzce Kaynaşlı ilçesindeki resmi ve özel kurumların iş eleman ilanlarına bu sayfadan ulaşabilir, personel arayanların iletişim bilgilerine ulaşabilir iş ilanları ile ilgili… Devamını Oku »