Category Archives: Kargo Şubeleri

Türkiye deki bütün kargoşirketleri firmaları

UPS KARGO TAKiP SORGULAMA

Ups Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için Ups Kargo takip veya başka bir değişle Ups Kargo Sorgulama yapmanız gerekiyor. Ups Kargo Türkiye ve dünyanın en büyük kargo firmalarından olup işini tam anlamıyla profesyonelce yapmakta. Kaliteli hizmeti makul fiyatlardan almak isteyenler için Ups Kargo doğru tercih olacaktır. Ups Kargo Takip Sorgulaması yapmak için ilk olarak aşağıda size… Devamını Oku »

YURTİÇİ KARGO TAKiP SORGULAMA

Yurtiçi Kargo takibi, Yurt içi kargo sorgulama, Yurt içi kargom nerede ve buna benzer birçok sorunuzun cevabı burada. Türkiye nin en büyük kargo şirketlerinden birisi olan ve kargo denilince ilk akla gelen kargo şirketi olan Yurtiçi Kargoya verilen kargoları internet üzerinden takip etmek mümkün. Yurdumuzun her bölgesinde yüzlerce bürosunun yanı sıra yurtdışındada önemli bir dağıtım gücüne… Devamını Oku »

PTT KARGO TAKiP SORGULAMA

Ptt KARGO kullanmayı tercih eden müşterilerin kargolarını takip edebilmeleri, kargo sorgulama yapabilmeleri ve kargom nerede gibi sorularına cevap bulabilmeleri için PTT kargo hizmetinin kargo gönderi takip sayfasını kullanabilirsiniz. Ptt Kargo Türkiye`nin her yerinde birçok şubeye sahip ve yenilenen hizmet anlayışıyla kargo konusundada oldukça iddialı. Kargo fiyatlarının uygun olmasının yanısıra ayrıca son derece hızlı ve güvenilir hizmet… Devamını Oku »

içel mersin Ups Kargo şubeleri telefonları numaraları adresleri

KIBRIS Adres:DR.FAZIL KÜÇÜK BLV.BAYKAN ALPAL APT. ALTI- KIZILBAŞ Telefon 1:0392 225 74 82 Fax:0392 225 74 83 MERSİN Adres:ÖZGÜRLÜK MAH YENİ GIDA TOPTANCILAR SİT B BLOK NO:26 Telefon 1:0324 444 00 33 Telefon 2:0324 235 18 46 Fax:0324 235 18 54