Siirt valiliği


Siirt ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Siirt Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Siirt Valiliği resmi internet sitesinde, Siirt valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Siirt İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Siirt ili hakkında genel bilgiler, Siirt geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Siirt’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Siirt iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Siirt Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Siirt’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Siirt’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Siirt Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Siirt.gov.tr

Siirt valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Siirt.gov.tr