BANDROL SORGULAMA

Bandrol sorgulama yani bir diğer adıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi Sorgulaması yapabilmek ve Bandrol ödemesi yapabilmek için gerekli olan bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Aşağıda verdiğimiz adresten Bandrol sorgulaması yapabilecek ve Kredi kartınızla ödeme yapabileceksiniz. Gelir İdaresi Başkanlığının hizmetlerinden birisi olan bandrol sorgulaması için ilk olarak aşağıdaki adresten araç sorgulaması yapmanız gerekmektedir. Sorgulama yapmak için araç plakası ve  Tc… Detay »

Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama

Aracınız için Gelir İdaresi Başkanlığına nekadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğinizi internet üzerinden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.  Taşıt vergisi sorgulama hizmetinden yararlanmak için aracınıza ait teknik birtakım bilgileri bilmeniz gerekmekte. Genellikle araç vergisi sorgulama işleminde aracınızın yaşı ve silindir hacmi mtv sorgulama için yeterli olmaktadır. Motorlu Taşıt Miktarınızı Hsaplamak İçin Tıklayınız >> https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp Gelir İdaresi Başkanlığının İnternet… Detay »

2011 yılı mtv motorlu taşıtlar vergisi miktarı sorgulama öğrenme

Gelir İdaresi Başkanlığı daha önceki yıllarda vermiş olduğu internet üzerinden online olarak MTV Motorlu Taşıtlar Vergisi sorgulama hizmetinin yanı sıra artık sorgulama yaptıktan sonra ödeme yapabilme imkanıda verilmekte. Hem mtv miktarınızı sorgulayıp hemde aynı anda ödemesini yapma kolaylığından yararlanarak zamandan kazanabilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığının internet ortamında İnternet Vergi Dairesi sitesini kullanarak 2011 yılında araç vergi… Detay »

2010 yılı mtv motorlu taşıtlar vergisi miktarı sorgulama öğrenme

Gelir İdaresi Başkanlığının yeni hizmeti olan İnternet Vergi Dairesi sitesini kullanarak 2010 yılında araç vergi daiserinden Motorlu Taşıtlar Vergisi, Taşıt Vergisi, MTV, Araç Vergisi, Araba Vergisi, 2010’da ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğim, araç vergi borcu araç vergisi sorgulama, motorlu araçlar vergisi hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz. 2010 yılında aracınız için ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi… Detay »

2009 mtv motorlu taşıtlar vergisi miktarı sorgulama öğrenme

2009 yılında araç vergi daiseri nden Motorlu Taşıtlar Vergisi, Taşıt Vergisi, MTV, Araç Vergisi, Araba Vergisi, 2009’da ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğim, araç vergi borcu araç vergisi sorgulama, motorlu araçlar vergisi hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz. 2009 yılında aracınız için ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğinizi öğrenmek için Gelirlerler İdaresi Başkanlığı’nın sitesinde online olarak sorgulama… Detay »