Sinop valiliği


Sinop ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Sinop Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Sinop Valiliği resmi internet sitesinde, Sinop valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Sinop İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Sinop ili hakkında genel bilgiler, Sinop geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Sinop’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Sinop iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Sinop Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Sinop’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Sinop’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Sinop Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Sinop.gov.tr

Sinop valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Sinop.gov.tr