Şırnak valiliği


Şırnak ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Şırnak Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Şırnak Valiliği resmi internet sitesinde, Şırnak valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Şırnak İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Şırnak ili hakkında genel bilgiler, Şırnak geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Şırnak’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Şırnak iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Şırnak Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Şırnak’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Şırnak’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Şırnak Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.sirnak.gov.tr

Şırnak valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.sirnak.gov.tr