SİVAS MEDICANA RANDEVU

Sivas Medicana Hastanesi Randevu, Sivas Medicana Randevu Alma, Medicana Sivas Adresi, Medicana Sivas Doktorları, Medicana Sivas Hastanesi Randevu Telefonu, Medicana Sivas Randevu, Medikana Sivas Randevu konularında size yardımcı olmak amacıyla bu sayfayı oluşturduk.

 

Aşağıdaki yöntemleri kullanarak randevu alabilirsiniz ;

 

Medicana Sivas Hastanesinin direkt telefon numarası : 0346 215 0 555

Medicana Grubu çağrı merkezi : 0850 460 63 34

İnternet Üzerinden Randevu Almak İçin :

  1. Medicana Resmi İnternet Sitesine Giriş Yapın >> http://sivas.medicana.com.tr/hekimlerimiz
  2. Açılan sayfadan Randevu almak istediğiniz doktorun adını tıklayın.
  3. Doktora ait açılan sayfanın sağ tarafında ONLINE RANDEVU bölümünü tıklayın.
  4. Açılan doktor sayfasında UYGUN SAATLER karşınıza çıkacak. Randevu almak istediğiniz saati tıklayınca sizden ad soyad gibi basit bilgiler istenilecek. Bütün bilgileri doldurduğunuzda randevunuz oluşturulmuş olacak.

Medicana Sivas Hastanesi Adres: Kızılırmak Mh. Şehit Fethi Akyüz Cd. No: 8, Sivas

Medicana Sivas Hastanesi Sivas`ta ve çevre illerde insanlara en iyi sağlık hizmetlerini sunabilmek amacıyla 2015 yılı Ocak ayında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane Sivas merkezde faaliyet göstermektedir. 28.000 m2 gibi büyük bir alanda hizmet vermektedir. 171 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Sivas Medicana Hastanesinde hizmet veren servisler ise şöyle sıralanmaktadır ; Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Plastik Cerrahi, Dermatoloji, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Nöroloji, Ortopedi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz hastalıkları alanlarında gelişmiş tıp teknolojilerine sahip çağdaş  tanı ve tedavi üniteleri ile hizmet sunmaktadır. Planlanan organ nakli, tüp bebek  gibi multidisipliner alanlarda yapılacak yatırımlarla, Sivas ve çevre ilçelerde, özel sağlık sektöründe önemli bir boşluğu doldurması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir